těsnění silikonové SILLEN B2b 8 mm hnědá

Výrobce: Sico Rubena, s.r.o
Kód: 3201
Hmotnost: 0 Kg (včetně obalu)
Cena zde: 16,- Kč za metr včetně DPH
Množství:
Silikonové těsnění do oken a dveří hnědé barvy. Toto zboží prodáváme na metry, to znamená, že nemusíte kupovat celá balení, ale opravdu jen tolik, kolik potřebujete.
Dostupnost: na skladě - větší množství do týdne

Popis:
Snížení chladu, hluku, smogu i prachu.
Tenkostěnné profily s minimálním odporem při zavírání mají tvarovou paměť, odolnost vůči stárnutí, netečnost k nátěrům a nenamrzají.
Materiálová garance výrobce 10 let, životnost nad 20 let.
Charakteristické vnitřní drážkování profilů a níže popsaná zkouška na silikon , v této kombinaci je jistota kvatity.

Jak poznáte, že jste skutečně nakoupili silikon?
Často se můžete setkat se situací, že je Vám nabídnuto těsnění z méně kvalitního materiálu a přitom je vydáváno za silikon. O tom, zda jde skutečně o silikon se můžete sami přesvědčit velice snadno. Postačí, když kousek profilu zapálíte sirkou. Silikon hoří dosti neochotně, spíše doutná jako cigareta. ůstane po něm velmi jemný, bílý popel oxidu křemičitého. Po ostatních materiálech zůstane černý sazový zbytek.



barva
hnědá
průměr
8 mm
určeno do drážky
cca 3 mm

Nacházíte se v oddělení Těsnění na dveře a okna
Předchozí detail Následující detail
Generováno programem WebGen.cz